Contact Info
Vragen en informatie:

Mart Menger en Jasper Been, Noordhorn
Email: klik hier




Winnaars

2016

Amateur/Elite Vrouwen

1. Janneke Ensing uit Gieten
2. Marije Joling uit Assen
3. Ilona Hoeksma uit Luxwoude

Elite/Beloften heren

1. Rene Hooghiemster uit Drachten
2. Jasper Bovenhuis uit Staphorst
3. Paul de Haan uit Meedhuizen

2015

Amateurs/Sportklasse/Junioren

1. Richard Bultema uit Winschoten
2. Martijn Wietzes uit Zuidwolde
3. Selmar Pigge uit Wolvega

Elite/Beloften

1. Harry Sweering uit Sneek
2. Paul de Haan uit Meedhuizen
3. Roy Eefting uit Apeldoorn

2013

Junior Nieuweling Vrouwen:
1. Willeke de Jong uit Ubbena
2. Liena de Jong uit Ubbena
3. Merel Hofman uit Bleiswijk

Sportklasse/Junior/Nieuweling Mannen:
1. Niels Potze uit Aduard
2. Hartthijs de Vries uit Kollum
3. Jelle Wolsink uit Hengelo (O)

Elite/Belofte/Amateur Vrouwen:
1. Karen Elzing uit Schoonebeek
2. Moniek Tenniglo uit Albergen
3. Sarah Roy uit Sidney

2012:

Amateurs:
1. Taeke Oppewal uit Heerenveen
2. Tonny Teuben uit Heerenveen
3. Jan Hekman uit Norg

Elite Vrouwen/Vrouwen B:
1. Janneke Ensing uit Gieten
2. Laura van der Kamp uit Hasselt
3. Anna van der Breggen uit Hasselt

2011:

Amateurs:
1. Ronald Kruijer uit Heiligerlee
2. Taeke Oppewal uit Heerenveen
3. Bart van de Walle uit Groningen

Elite Vrouwen/Vrouwen B:
1. DaniŽlle Lissenberg-Bekkering uit Den Ham
2. Nelleke Ensing uit Assen
3. Trieneke Fokkens uit Leutingewolde

2010:

Amateurs A:
1. Bas Waaijer uit Zwolle
2. Rob Busser uit Wijhe
3. Remco van Dijk uit Balkbrug

Elite Vrouwen/Vrouwen B:
1. Laura van der Kamp uit Hasselt
2. Esra Tromp uit Coevorden
3. Jacobien Kanis uit Zwolle

2009:

Nieuweling Meisjes/Junior Vrouwen:
1.      Marte Lenferink uit Vriezenveen

2.      Maaike Hoek uit Almelo

3.      Ilona Hoeksma uit Luxwoude

4.      Kelly Markus uit Hoofddorp (1e plaats Nieuweling Meisjes)

 

Elite Vrouwen/Vrouwen B:
1.      DaniŽlle Bekkering uit Den Ham (Gn)

2.      Anna van der Breggen uit Hasselt

3.      Juliette Wigbold uit Hengelo (Ov)

4.      Janneke Ensing uit Gieten (winnaar peloton)

 

2008

Amateurs A
Er is geen uitslag omdat de wedstrijd wegens een ongeval is afgebroken en niet is hervat.

Elite vrouwen/vrouwen B
1. DaniŽlle Bekkering uit Den Ham
2. Suzanne Kuiper uit Delft
3. Eyelien Bekkering uit Den Ham
4. Helma de Jong uit Groningen

2007

Nieuwelingen/Junioren
1. Pim Cazemier uit Den Horn
2. Harm de Vries uit Buitenpost
3. Jaap de Vries uit Buitenpost

Elite vrouwen/vrouwen B
1. Sissy van Alebeek uit Amsterdam
2. Arenda Grimberg uit Almelo
3. Vera Koedooder uit Bovenkarspel

2006

Nieuwelingen/Junioren
1. Barry Markus uit Hoofddorp
2. Herman Spijkerman uit Zuidhorn
3. Wouter Haan uit Bedum

Elite vrouwen/vrouwen B
1. DaniŽlle Bekkering uit Den Ham (Gn.)
2. Renate Groenewold uit Assen
3. Vera Koedooder uit Bovenkarspel